PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876630}
6,9 14 470
ocen
6,9 10 1 14470
7,3 21
ocen krytyków
The Office PL
powrót do forum serialu The Office PL

Nie wierzę że to piszę, ale to jest śmieszne i ne wywołuje zażenowania. Orgnału nie widziałem poza paroma odcinkami gdzieś przypadkowo, więc nie mam bólu dupy jak poniektórzy na tym forum. Zacznijmy od tego że akcja dzieje się w Siedlcach i chwała im za to. Po drugie. Postaci są natyle charakterystyczne że po pierwszym odcinku zapamiętałem je od razu. Po trzecie. Poziom żartów jest na tyle wysoki że czułem się jakbym oglądał coś napisanego wszędzie tylko nie w Polsce. Nie znoszę polskich kabaretów i tego przaśnego polskiego humoru. Wolę absurd i gry słowne i to co najlepiej wybrzmiewa między słowami.
Można się przyczepić do trochę teatralnej gry, zwłaszcza starszych aktorów. Ale to typowe dla polskiego kina. I musi jeszcze wiele lat upłynąć aż nasi aktorzy nauczą się że inaczej gra się w teatrze a inaczej w czymś stylizowanym na paradokument. Generalnie jest to całkiem udany sitcom, który nie jest idealny i ma swoje problemy, ale biorąc pod uwagę że powstał w kraju w którym większość ludzi nie ma poczucia humoru, i biorąc pod uwagę jaką estymą cieszy się orginał, to muszę przyznać że wyszło całkiem nieźle.

ocenił(a) serial na 8
lornemalwo

Przecież wiadomo, że polskie kabarety są słabe. Z wyjątkiem tych 20-25 topowych.

ocenił(a) serial na 7
resez

:))

lornemalwo

Bardzo orginalnie. Widać pióro znafcy.

ocenił(a) serial na 1
lornemalwo

Już zwiastun tworzył tony żenady. Pierwsze i kolejne odcinki tylko zapewniały więcej i więcej. Nic tam nie jest śmiesznego. Karykatura postaci z The Office US. Też mi zabawa. A zapomniałam, pośmiejmy się z KK. Juhu, zabawa, komedia, satyra. Jakie to oryginalne.

lornemalwo

Obejrzyj wersję US koniecznie. Bo choć polska zaskakująco się broni, to ma podstawową jedną różnice in minus - u nas widzisz głupkowate śmieszkowanie, a tam masz typów z biura, którzy są prawdziwi, naturalni, nie przerysowani, pomimo swoich odpałów. The Office US to najlepszy serial komediowy jaki widziałem, całość obejrzałem chyba 8 razy, ciągle śmiejąc się co odcinek, mimo że znam to na pamięć . Genialny poprawiacz humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones