PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772462}

Cromo

6,0 125
ocen
6,0 10 1 125
Cromo
powrót do forum serialu Cromo

Obejrzalem 2 odcinki ....

użytkownik usunięty

I tak mysle ze ojczyzna telenowel Argentyna odcisnela pietno na kryminalnym scenariuszu. Mamy wiec telenowele z watkiem kryminalnym w daaaaalekim tle. Aktorzy przezywaja milosne emocje na skale Isaury i Leoncia a w zasadzie 2 Leonciow w wyniku czego zabita panienka jawi sie jako tlo dla telenowelowych emocji. Plusem jest egzotyczna sceneria nowa dla polskiego widza. Nie bardzo wiec widze owe " trzymanie w napieciu" jak bylo w opisie na AleKino+

ocenił(a) serial na 4

to prawda, napięcia w tym serialu nie ma żadnego, słaba realizacja, słabe aktorstwo, ogólnie temat podjęty przez twórców ciekawy, ale po 2 epizodach na razie zawodzi na całej linii

użytkownik usunięty
mab34

Obejrzalem 3 i 4 odcinek. Bez zmian. Nuuuuuda. Wiec chyba nie ma nadziei ....

ocenił(a) serial na 4

No to wielka szkoda bo liczyłem że się rozkręci, że zabójcą okaże się ktoś z grona znajomych, a nie ta grupa kłusowników polująca na kapibary

użytkownik usunięty

....jestem przy 7 odcinku.... telenowela rozkreca sie ... bohaterka zmienila sukienke na inna . ... podobno ma byc jakas akcja w odcinku nr. 10 ale nie wiem czy dozyje .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones