PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852664}

Alchemia dusz

Hwan-hon
8,5 1 977
ocen
8,5 10 1 1977
Alchemia dusz
powrót do forum serialu Alchemia dusz

i możecie polecić z jakiegoś serwisu streamingowego?

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Takiego faktycznie podobnego niestety nie, natomiast ze świetnych dram koreańskich z motywami fantasy i dobrym wątkiem komediowym bardzo polecam "Goblin", "The King: Eternal Monarch", "Tale of the Nine Tailed", "Faith" i "Abyss". Większość z tego co pamiętam albo na Netflixie albo dramaqueen.

ocenił(a) serial na 10
romek_krakow

Polecam "Moon Embracing the sun", na viki. Też fantazy kostiumowe i dzieje sie sporo. Magowie, szamanki, królowie i romans.
Super jest też "It's OKEY not to be OKEY" na Netflix, współczesny ale w sumie też trochę w konwencji bajki, mój absolutnie topowy koreańczyk.

ocenił(a) serial na 6
romek_krakow

Z koreańskich dram fantasy na Netflixie polecam jeszcze obejrzeć Bulgasal: Nieśmiertelni, Jutro, Memories of the Alhambra, A Korean Odyssey, Abyss, Possesed, Black

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

Na Netflixie jest chiński Chen Qing Ling / The Untamed. Według mnie klimat podobny, a przede wszystkim wiele motywów. :) Miałem flashbacki oglądając Alchemy of Souls.

ocenił(a) serial na 9
romek_krakow

i udało się znależć cos na podobnie wysokim poziomie ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones